O nás

 

 

Takeda Pharmaceuticals Slovakia s.r.o. je plne vlastnená dcérska spoločnosť najväčšej japonskej farmaceutickej spoločnosti, ktorá má viac ako 30 000 zamestnancov v 70 krajinách a je celosvetovým lídrom v odbore.

Naším cieľom je zasadiť sa za lepšie zdravie ľudí na celom svete prostredníctvom inovácií v medicíne. Sme hrdí na naše 230 ročné dedičstvo, ktoré je zakorenené v hodnotách "takedaizmu", ktorými sú integrita, čestnosť, úprimnosť a vytrvalosť.

Dôveru si chceme získať tým, že tieto princípy neustále uplatňujeme a že sú pre nás záujmy pacienta vždy na prvom mieste. Ako organizácia, pre ktorú sú naše hodnoty a orientácia na zákazníka úplne zásadné, sa usilujeme o to, aby sme boli aktívnou a prvotriednou farmaceutickou spoločnosťou.

Naším cieľom je vynikať v oblastiach s náročnými a doteraz nenaplnenými medicínskymi potrebami, ako je onkológia a gastroenterológia. V každom z týchto odborov sme si vytýčili "Víziu 2020" spočívajúcu v tom, že pacientom v Slovenskej republike umožníme prístup k novým inovatívnym liekom.

Spoločnosť Takeda práve začína ďalšiu fázu vo svojom smerovaní stať sa aktívnym poskytovateľom špecializovanej starostlivosti a prostredníctvom inovatívnych prístupov v uvedených oblastiach chceme umožniť svojim pacientom kvalitnejšiu starostlivosť a zlepšenie ich zdravotného stavu.

 

História spoločnosti Takeda

História spoločnosti Takeda Global

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

Takeda Pharma